
EVO O KOME JE RIJEČ
CIJELA SRBIJA JE OVO MJESECIMA ČEKALA: Vučić će se tačno u 8:45 u Jutarnjem programu pojaviti SA NJOM
Iako je najavljeno da će se Dea Đurđević u “Novo jutro” zvanično vratiti u julu, popularnu voditeljicu gledat ćemo ovog jutra na malim ekranima.
(Foto: Printscreen)
Dea će ovog jutra biti gost-voditelj u “Novom jutru” – prvo će razgovarati sa svojim kolegom Predragom Sarapom, koji joj već pet mjeseci čuva mjesto pored sebe, a potom će kao prepoznatljivi voditeljski tandem intervjuisati predsjednika Srbije Aleksandra Vučića, koji će biti gost “Novog jutra”.
– Sviđa mi se što ću biti gost-voditelj, biće neobično da gostujem u svom jutarnjem programu, gdje će Sarapa da mi postavlja pitanja. Očekujte neke nove i ekskluzivne informacije, koje otkrivam samo u svom “Novom jutru”. Što se tiče voditeljskog dijela, biće mi zadovoljstvo da se vratim poslije skoro pet mjeseci. Očekujte dobar voditeljski tandem koji će opasnim pitanjima možda i iznenaditi predsjednika Republike Srbije Aleksandra Vučića. Gledajte nas i uživajte – rekla je Dea, koja je na TV Pink jučer došla kako bi se sa Sarapom pripremila za intervju.
(Foto: Printscreen)
Dea smatra da će ovo biti odlična prilika da se pripremi za povratak u “Novo jutro” u julu.
Zadnje objavljeno
Region
UPALJEN CRVENI ALARM, GUSTA MAGLA I SMOG PROGUTALI BALKAN! Oglasili se stručnjaci, situacija u ovih 6 gradova KRITIČNA! SARAJEVO REKORDER?

Evo kakvo nas vrijeme sutra očekuje
Bosna i Hercegovina
EVO KAKO PREPOZNATI RAK DEBELOG CRIJEVA NA VRIJEME: Ne čekajte ni sekund, ODMAH IDITE DOKTORU ako ovo primijetite!
Porodica i zdravlje
IZBACILA JE ULJE IZ ISHRANE NA 30 DANA: Kad vidite kakva promjena se desila njenom tijelu, I VI ĆETE ODMAH ISTO URADITI!
Zdrav život
IZ MINUSA NA +14 I NAZAD! Pred nama je prava TEMPERATURNA VRTEŠKA, najprije sunčani period, a onda slijedi PREOKRET!
Region
UPALJEN CRVENI ALARM, GUSTA MAGLA I SMOG PROGUTALI BALKAN! Oglasili se stručnjaci, situacija u ovih 6 gradova KRITIČNA! SARAJEVO REKORDER?
Region
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA - Portal Novi.ba zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije web portala Novi.ba!