
SA 2 SASTOJKA IZLIJEČILA VISEĆE BRADAVICE PREKO NOĆI: Smjesa čini čuda, ovo vrijedi probati
Smjesa bijelog luka i limuna se već godinama smatra jednim od najboljih antibiotika i antigljivičnih sredstava koji se koriste u čitavom svijetu u borbi sa kožnim bolestima.
Bijeli luk i limun sadrže mnogo aktivnih supstanci koje inhibiraju razvoj različitih gljivica, bakterija i virusa. Ova sredstva su pristupačna i nemaju nikakve neželjene efekte.
Kako pripremiti smjesu od limuna i bijelog luka za liječenje bradavica
Prije svega treba da znate da ovo sredstvo ne djeluje momentalno. Zbog toga ga je potrebno primijenjivati nekoliko dana uzastopno da biste postigli željeni rezultat.
Potrebno je:
– 1 čen belog luka
– sok od ½ limuna
– hanzaplast (po potrebi)
Način pripreme i primjene:
Izdrobite čen bijelog luka i pomiješajte ga sa limunovim sokom.
Sačekajte par minuta da se sastojci sjedine i smjesu nanesite direktno na bradavicu.
Možete fiksirati sredstvo hanzaplastom i ostaviti da djeluje preko noći.
Sljedećeg dana operite smesu većom količinom vode i dobro osušite kožu.
Da biste se brže oslobodili bradavica, sredstvo nanosite svakodnevno.
Izvor: Uspešna žena
Zadnje objavljeno
Moda i ljepota
DILEMA RIJEŠENA: Dermatolog OTKRIO, evo šta će se stvarno dogoditi ako POČUPAMO SIJEDU DLAKU?

MALENI PRINC LUIS NAPUNIO 3 GODINE: Porastao i krenuo u vrtić, KATE OBJAVIILA FOTKU- RASTOPIT ĆETE SE OD PRIZORA
Zanimljivosti
GRADONAČELNICA SARAJEVA U POSJETI BOLNICAMA: Znam da Grad nije nadležan za zdravstvo, ali smatram da ovu borbu moramo svi zajedno voditi.
Bosna i Hercegovina
Ramazanski poklon bonovi za 200 porodica sa područja Općine Novo Sarajevo
Bosna i Hercegovina
7 DANA UZIMAJTE KAŠIKU OVE SMJESE: Nećete vjerovati kako se kilogrami BRZO tope
Praktična žena
DILEMA RIJEŠENA: Dermatolog OTKRIO, evo šta će se stvarno dogoditi ako POČUPAMO SIJEDU DLAKU?
Moda i ljepota
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA - Portal Novi.ba zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije web portala Novi.ba!