
LIJEPA ALISA MENKOVIĆ
Srbijanska seks bomba 'šutnula' albanskog reprezentativca koji je završio u suzama
Završena je ljubav između srbijanske manekenke Alise Menković i albanskog fudbalskog reprezentativca Berata Đimišitija. Srbijanka, koja je bila u centru pažnje albanskih medija pred duel u Elbasanu između Albanije i Srbije, odlučila je da raskine, a to njenom doskorašnjem dečku nije lako palo.
On je bio spreman da se oženi njome, ali je ona ipak prekinula njihovu vezu, što je albanskog reprezentativca dovelo do suza.
Alisa je obrisala sve njihove fotografije s Instagrama, dok su kod Berata još uvijek ostale, piše "Telegraf".
Pogledajte u našoj galeriji Alisine fotografije i biće vam jasno zašto albanski fudbaler toliko pati za njom...
Zadnje objavljeno

BILA JE NAJLJEPŠA UČESNICA SHOWA 'ŽIVOT NA VAGI': Smršala je više od 70 KG, KAD JE VIDITE SADA OČI ĆE VAM STATI (FOTO)
Bikini
MAN. UNITED NEMA TITULU PRVAKA, ALI IMA NAJLJEPŠU NAVIJAČICU NA SVIJETU: Pali maštu muškaraca širom Evrope! (FOTO)
Bikini
Obožava da se skida i tvrdi da nije Dybalina ljubavnica!
Bikini
MARKO OTVORIO OČEV GROB DA SAHRANI MAJKU, KAD JE UGLEDAO KO JE UNUTRA, ZANIJEMIO: Čovjek ne zna šta ga snašlo! Misterija ledi krv
Šokantno!OD 220 ODUZMETE BROJ SVOJIH GODINA: Poznati kardiolog otkrio SAVJET - OVO SVI TREBAJU ZNATI
Porodica i zdravlje